NASI AMBASADORZY

Teresa Rosati
Czołowa polska projektantka mody
W Polsce pokazy swoich kolekcji organizowała w tak prestiżowych miejscach, jak m.in.: Teatr Wielki, Galeria Zachęta, Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie oraz Łazienki Królewskie. Jej pokazy należały do najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych w Polsce. Swoje autorskie kolekcje reprezentowała również na międzynarodowych pokazach mody, m.in. w Paryżu, Mediolanie, Sankt Petersburgu, Nowym Jorku, Los Angeles, Miami na Florydzie oraz Vancouver.
Teresa Rosati jest także znana ze swojej działalności charytatywnej na rzecz wielu polskich fundacji. Otrzymała wiele honorowych wyróżnień i tytułów, takich jak Businesswoman Roku (Polski Klub Biznesu), Kobieta Wybitna (Europejskie Forum Właścicielek Firm), Złota Superpętelka (Polska Akademia Mody) oraz Nagroda Specjalna Europejskiego Klub Kobiet Biznesu. Kilkakrotnie znalazła się w gronie pięćdziesięciu najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Od samego początku wspiera wraz z córką Weroniką Kampanię Nie hejtuję - motywuję.

Katarzyna Pakosińska
Artystka kabaretowa, aktorka, dziennikarka
Znana i ceniona artystka kabaretowa, aktorka, dziennikarka oraz autorka książek, która od lat wzbogaca polską kulturę swoją niepowtarzalną osobowością i talentem. Była dziennikarką i wydawcą programów w TV Polonia oraz prowadziła program poranny TVP1 Kawa czy herbata? Współpracowała z Programem III Polskiego Radia.
To nie tylko lubiana współprowadząca program "Pytanie na śniadanie", ale także osoba o wielkim sercu i wrażliwości społecznej. Jej zaangażowanie w akcje charytatywne oraz w kampanie społeczne, m.in. "Nie hejtuję-motywuję", stanowią ogromną inspirację.
Jej słowa – "Jaką niszczycielską moc ma hejt, zrozumiesz, gdy dopadnie cię osobiście"– poruszają. Katarzyna podkreśla, jak ważne jest, byśmy nie akceptowali w naszym świecie agresji i nienawiści, a zamiast tego stawiali na dobre słowo, które ma bezcenny wpływ na jakość naszego życia.
– Odebrałam w życiu wiele lekcji, zmierzyłam się z nienawiścią, odczułam niszczycielski wpływ hejtowania. Wyszłam z tej walki zwycięsko, dlatego mam zarówno odwagę jak i wiedzę, by lotem strzały reagować, gdy dzieje się coś tak obłąkańczego. Podejmijmy wyzwanie. Nie bądźmy przeciętni. Dobre słowo ma bezcenny wpływ na jakość naszego życia i zawsze wydobywa z nas to, co najlepsze.
Za swoją największą idolkę uważa Sophię Loren, a jako polskiego mistrza aktorskiego wskazuje Jana Frycza.

Katarzyna Miller
Psycholożka, psychoterapeutka, autorka książek
Wybitna postać na polu psychologii, filozofii i rozwoju osobistego. Uznana psycholożka, psychoterapeutka, felietonistka oraz autorka licznych publikacji, które od lat inspirują i motywują do pozytywnych zmian. Ponad 40 napisanych książek odzwierciedla nie tylko głęboką wiedzę, ale również jej wielką pasję do wspierania innych.
Katarzyna Miller od lat współpracuje z największymi mediami, m.in. Radiem Zet, RMF FM, Tok FM, a także z telewizjami, takimi jak TVN czy TVP. Prowadzi własny kanał na YouTube „Na chwilę”, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami na tematy dotyczące życia codziennego i rozwoju osobistego.
Jej nieoceniony wkład w Kampanię Nie hejtuję - motywuję oraz liczne wypowiedzi na temat wartości radzenia sobie z hejtem to inspiracja dla wielu. Jak sama mówi, obojętność wobec hejtu jest najskuteczniejszą obroną przed nim:
- Niestety wielu ludzi ma niski poziom własnej wartości skorelowany z zawiścią i postawą roszczeniową. Są wściekli, że innym się udało, że są pogodni, znani, lubiani, zdolni, że odnieśli sukces. Zamiast dbać o to, żeby poprawić swoje życie, wolą poprawić sobie samopoczucie, umniejszając, opluwając i raniąc innych. I właściwie można współczuć hejterom, a nie się nimi przejmować. Zwłaszcza, że reakcje, świadczące o tym, że nas to dotyka są dla hejterów radością i pożywką, a obojętność wobec hejtu – najlepszym sposobem na radzenie sobie nim.